a
Regulamin Country Roads
Country Roads


 

 Regulamin Country Roads

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Country Roads
Country Roads
Liczba postów : 130

Data rejestracji : 04/08/2019


Regulamin Country Roads Empty
PisanieTemat: Regulamin Country Roads   Regulamin Country Roads EmptyCzw Sie 29, 2019 3:03 pm

karta postaci


 • Każdy z użytkowników dołączających na Country Roads zobowiązany jest do stworzenia karty postaci. Dajemy Wam tutaj kompletną dowolność – karta ma być Waszą wizytówką, zatem to w Waszym interesie powinno leżeć, aby zaprezentować się jak najlepiej i w sposób, jaki Wam będzie najbardziej odpowiadał. Ponadto przypominamy, że doskonałą okazją do przedstawienia Waszej postaci jest nie tylko sama karta, ale także posty fabularne, do których gorąco zachęcamy.
 • Prosimy o niepowielanie imion, a także nazwisk, jeśli postaci nie są połączone więzami rodzinnymi.
 • Uprzedzamy, że każda postać niezgodna z tematyką, regulaminem, realiami itd. nie zostanie zaakceptowana.


ogólne


 1. Nie naruszamy netykiety.
 2. Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. Szanujmy się wzajemnie.
 3. Spory rozwiązujemy prywatnie – przez kontakt na tzw. "priv", za pośrednictwem komunikatorów, w razie konieczności z udziałem administracji.
 4. Zarzuty wobec forum/użytkowników zamieszczane na chatboxie lub w innych miejscach do tego nieprzeznaczonych będą bez ostrzeżenia usuwane. Krytykę przyjmujemy w wiadomościach prywatnych, bądź drogą mailową.
 5. Liczba postaci ograniczona jest do trzech, w celu poszerzenia tej liczby potrzebna jest zgoda administratorów oraz aktywne prowadzenie wszystkich swoich postaci.
 6.  Wulgaryzmy, sceny brutalne oraz erotyczne są dozwolone (przy okazji zalecamy nie przeżywać za bardzo tego typu scen w wątkach. Masz wobec nich jakieś obiekcje? Nie czytaj). Prosimy, w przypadku tego typu postów, o oznaczanie: [+16] scen brutalnych, [+18] scen erotycznych.
 7. Co miesiąc przeprowadzana będzie lista obecności. Każdorazowo będzie ona trwała 7 dni. Po zakończeniu listy obecności karty postaci użytkowników, którzy się na nią nie wpisali, zostaną przeniesione do archiwum. Będą tam figurowały przez kolejne 7 dni – po upływie tego czasu karty zostaną usunięte z archiwum, a nieaktywni użytkownicy zostaną usunięci z forum.
 8. Nie przyznajemy urlopów na czas nieokreślony. Najdłuższy urlop, jaki możecie wziąć, może trwać cztery tygodnie.
 9. Przed opuszczeniem forum prosimy o informację o tym w wiadomości prywatnej oraz, o ile to możliwe, podanie powodu odejścia. Pozwoli nam to usprawnić działanie  forum.
 10. Naruszenie regulaminu skutkować będzie zwróceniem uwagi lub upomnieniem. Nagminne łamanie zasad skutkować będzie z kolei przedsięwzięciem bardziej drastycznych środków.
 11. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany całego regulaminu lub dowolnego jego punktu. W takiej sytuacji zobowiązuje się poinformować o tym użytkowników w ogłoszeniu na forum.


polityka prywatności


 1. Korzystanie z forum Country Roads jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia w razie potrzeby.
 2. Administracja Country Roads nie udostępnia Waszych adresów mailowych osobom trzecim, natomiast podany przy rejestracji adres e-mail może być wykorzystany przez administrację do kontaktu z użytkownikiem.
 3. Po odejściu z forum, treści utworzone przez użytkowników i ich postaci – z wyjątkiem postów fabularnych – są usuwane. Mowa tutaj o kartach postaci oraz dodatkach , a także adresie e-mail umożliwiającym użytkownikowi dostęp do forum.
 4. Zarówno dane osobowe (adresy e-mail) jak i treści udostępniane/przechowywane na forum mogą zostać w każdej chwili usunięte przez administrację na wyraźną prośbę użytkownika.


Dodatkowo


 1. Nie tworzymy Mary Sue, nikt nie chce mieć do czynienia z postacią, której nie można tknąć.
 2. Avatary muszą mieć odpowiedni rozmiar, czyli 200 (szerokość) na 320 (wysokość). Avatar musi przedstawiać prawdziwe zdjęcie Twojej postaci. Żadnej mangi i obrazków.
 3. Dialogi zaczynamy myślnikiem, a myśli naszych bohaterów zapisujemy kursywą. Pisząc post, trzymamy się koloru domyślnego.
 4. Piszemy zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji. Jeżeli ktoś ma z tym problemy - powinien korzystać z przeglądarek, które mają opcję sprawdzania pisowni, np. Chrome, Mozilla Firefox, Opera to o wiele ułatwia sprawę.
 5. Zabronione jest usuwanie dopisków Administracji i NPC do postów.
 6. Pola profilowe powinny być uzupełnione (w innym przypadku możemy zepsuć sobie estetykę forum).
 7. Każde reklamowanie forum w innym miejscu niż temat partnerstwo, będzie nagradzane ostrzeżeniem. 2 ostrzeżenia = ban.


☑ Dołączając do forum akceptujesz jego regulaminPowrót do góry Go down
 

Regulamin Country Roads

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Country Roads :: hello, my dear :: I. biuro telegraficzne :: regulmin-