a
Prostytucja
Country Roads


 

 Prostytucja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Country Roads
Country Roads
Liczba postów : 124

Data rejestracji : 04/08/2019


Prostytucja Empty
PisanieTemat: Prostytucja   Prostytucja EmptyNie Lut 02, 2020 1:33 pm

najstarszy zawód swiata
W 1850 roku populacja Kalifornii, nie licząc Indian, składała się w 93% z mężczyzn. Spis populacji miasteczek górniczych w rejonie kopalni srebra Comstock (Nevada) w 1860 roku zarejestrował 2 306 mężczyzn i 30 kobiet. Rozumiesz, już jak seksbiznes na Dzikim Zachodzie jest bardzo popularny?

Innym czynnikiem jest w rzeczywistości granica. Pełna wolność. Policja, oficjalne prawo, a nawet religia, nie mówiąc już o uprzedzeniach i właściwościach, są gdzieś bardzo daleko, poza nawiasami. W rezultacie prostytutki miały oczywiście wiele praw, do których przyzwoite panie zaczęły walczyć tylko o wiele później....

Nic dziwnego - setki tysięcy mężczyzn udawały się na zachód w poszukiwaniu pracy w kopalniach czy przy budowie kolei. Niektóre miasteczka powstawały z dnia na dzień. Praca była jednak ciężka, a warunki życia surowe. Mężczyźni musieli więc mieć jakąś odskocznię od trudów codzienności. I tu domy rozkoszy zwęszyły swoją szansę. Który facet po ciężkim dniu pracy nie miałby ochoty na miłe chwile z piękną panną? Imigrantki i kobiety z klasy robotniczej wyjeżdżały więc masowo na Dziki Zachód, by zostać prostytutkami. Zajęcie może nie było do końca szanowane i nie w pełni legalne, za to korzystne dla gospodarki miasta. Burdele przynoszą bowiem dochody miastu i przyciągają do niego nowych mieszkańców. Warto dodać, że kobiety w tych czasach stanowią mniejszość. Prostytutki są jednymi z pierwszych, które osiedliły się na rozwiniętych ziemiach, i jak wszyscy zdobywcy Dzikiego Zachodu ryzykowały swoim zdrowiem, a czasem własnym życiem.

Wiele prostytutek w tych czasach może mieć mniej niż 14 lat, a niektóre mają więcej niż 40, ale średni wiek prostytutki na Dzikim Zachodzie wynosi 23 lata. Życie prostytutek, z reguły, nie trwa długo, żyją do 35 lub 40 lat, kiedy ich przełożeni mogą uznać je za nieatrakcyjne, i wysłać do pracy z burdelu na ulicę. Takie życie zazwyczaj doprowadza do śmierci w biedzie. Jednak niektóre z prostytutek mogą awansować w swoim fachu i stać się burdel mamą. Jednak jakoby na to nie spojrzeć życie prostytutki nie można nazwać prostym.

Wśród prostytutek istnieje własna hierarchia. Szczególnie popularne są najpiękniejsze kobiety, ale także młode dziewczyny i kobiety o rudych włosach. Popularnym przesądem jest opinia, że ​​kobiety z kasztanowymi warkoczami są niezwykle kochliwe, a rudowłose Żydówki są najbardziej namiętne. Kobiety przynoszące najwięcej dochodu mieszkają w rezydencjach prowadzonych przez alfonsów, gdzie znajduje się kuchnia (własna kuchnia jest potężnym luksusem) i bezpieczeństwo, a każda prostytutka ma swój własny pokój i szafę modnych sukienek. Te panie zarabiają od 5 do 30 dolarów za noc, a instytucja płaci za napoje wysokoprocentowe, jedzenie i papierosy, ale prostytutki rzadko spożywają alkohol w pracy. Co do zasad, jeśli klient zamówił kobietę do picia, a została przyniesiona zimna herbata lub lemoniada, znaczy to, że prostytutka jest trzeźwa przez cały swój czas pracy. Trzeba pamiętać również, że te porządniejsze powinny oddać procent swoich dochodów alfonsowi, te które nie będą przestrzegać reguł skończą z kulką w głowie.

Na Dzikim Zachodzie istnieje wiele nazw dla prostytutek:
- brudne gołębie
- gołębie preriowe
- kruche siostry
- nimfy preryjne
- szkarłatne panie
- upadłe kobiety
- panny młode
- malowane panie
- kobiety nocy

Aby nie popsuć dobrego imienia swoich bliskich, prostytutki muszą przyjmować pseudonimy. Nikogo nie obchodzi jak zostały powołane do fachu i jak są traktowane, pracują bez względu na wszystko, ponieważ rozumieją, że kariera prostytutki nie jest pracą na całe życie, rozumieją, że pewnego dnia nie będą już mogły przyjmować „gości”. Lata zbiorą w końcu swoje żniwo i powstanie pytanie - „Co dalej?” „Jak dalej żyć?” Niektórym uda się założyć rodzinę, założyć własny biznes i na zawsze zrzec się swojego przeszłego życia. W tych czasach tylko prostytutki noszą makijaż, krótkie spódnice i rozjaśniają włosy. Kobiety te są niegrzeczne wśród mężczyzn i dają im coś, czego nikt inny nie może im dać. Życie prostytutki bywa trudne i smutną prawdą jest, że większość z nich umiera młodo, w ubóstwie. Częste wśród tej profesji są samobójstwa. Wiele pije na śmierć lub umiera z powodu przedawkowania opium. Niektóre zostają brutalnie zamordowane przez wściekłych klientów lub inne prostytutki. Niektóre z pań umierają z powodu chorób takich jak gruźlica i kiła lub w wyniku aborcji, ponieważ środki antykoncepcyjne są dość prymitywne, a ciąża poważnie ingeruje w pracę.


Powrót do góry Go down
 

Prostytucja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Country Roads :: hello, my dear :: II. COUNTRY ROADS :: o miasteczku-